Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Popis školy

Motto: „Naučme sa učiť sa, učme sa pre život“

Základná škola sa nachádza v obci neďaleko Zlatých Moraviec. Budova školy je situovaná v centre obce v peknom prostredí pri parku, kde je veľa zelene. V škole je zavedený plyn, takže vykurovanie je bezproblémové. Budova školy je prízemná. Priestory školy tvorí vstupná chodba -šatňa, vnútorná chodba, dve triedy, riaditeľňa – počítačová učebňa, malý sklad na učebné pomôcky – zborovňa a priestory WC. Areál školy tvorí priestranný dvor, na ktorom sú rôzne druhy drevín – stromov, ktoré nám poskytujú chládok. V tomto prostredí plánujeme umiestniť lavičky, na ktorých sa bude dať v prípade pekného počasia tráviť s deťmi voľný čas cez prestávky, alebo v školskom klube detí (družine).

Naša škola patrí medzi málotriedne základné školy bez právnej subjektivity. Jej zriaďovateľom je Obec Čierne Kľačany.


V škole vyučujeme podľa Školského vzdelávacieho programu. Počas vyučovania využívame modernú didaktickú techniku ako sú notebooky, dataprojektor  a 12 PC s pripojením na internet. Žiaci vypĺňajú pracovné listy, hľadajú informácie na internete, majú k dispozícii množstvo hier na rozvoj logického myslenia, učia sa základným zručnostiam práce na PC.

Každý deň po vyučovaní  funguje  v škole školský klub detí do 16.00 hod.

Kontakt:

tel.: (037) 630 62 17

e-mail: skola@zscklacany.edu.sk

 

 


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka